markizy Wrocław

Markizy Fakro - Wrocław

Markizy są asortymentem, na którym skupiamy działalność naszej firmy. Głównym zadaniem markiz jest ochrona wyznaczonej powierzchni przed wysoką temperaturą i zbyt wielkim natężeniem światła. Oprócz funkcji ochronnej, markiza idealnie wkomponowuje się w otoczenie, dzięki czemu nasz balkon, taras, czy okno uzyskuje klimatyczny wygląd.

Markizy Fakro oferowane przez naszą firmę posiadają niezliczoną ilość konstrukcji, a w związku z tym wzorów i kolorów tkanin. Do naszych markiz oferujemy również tzw. automatykę pogodową, dzięki której będziemy w stanie manipulować markizą. Nasze markizy są stworzone z najwyższej jakości tkanin i materiałów typu: metal, plastik.

markizy fakro Wrocław

MARKIZY FARKO - ZALETY

montaż serwis markizy Wrocław

Markizy FAKRO to przede wszystkim:

 • długa żywotność materiałów i kolorów na tkaninie
 • odporność na promienie słoneczne i inne czynniki atmosferyczne
 • wielka wytrzymałość produktu przy naprężeniu
 • materiał oddychający, ale nie przepuszczający wody
 • dekoracja domu, sklepu

markizy Wrocław fakro

 

Markizy zapewniają nam ochronę przed nadmiernym upałem, a także opadami deszczu, czy słońcem.

Markizy, coraz częściej pojawiają się w wyposażeniu polskich domów. Na początku pojawiały się w sklepach, czy restauracjach, dzisiaj pojawiają się niemalże wszędzie.

 

Dlaczego markizy od Sunbreaker?

Nasza firma posiada niezliczoną ilość kolekcji, modelów, a w związku z tym rodzajów tkanin. W przypadku markiz oferujemy również automatykę połączoną ze sterowaniem. Na markizy udzielamy kilkuletniej gwarancji producenta, natomiast z naszej strony oferujemy serwis pogwarancyjny. 

Tryby pracy markizy Solar

Nowa generacja markiz AMZ

 

Markizy FAKRO - rodzaje markiz

MARKIZY DO OKIEN PIONOWYCH

Markizy VMZ – markiza sterowanie ręczne. Sterowana ręcznie lub za pomocą drążka jeżeli markiza jest zainstalowana wysoko.

Markizy VMZ Z-Wave – markiza zasilana prądem z sieci elektrycznej (dzięki zasilaczowi 12VDC) sterowana za pomocą pilota lub przełącznika naściennego w bezprzewodowym systemie Z-Wave. Współpracuje z produktami elektrycznymi FAKRO wyposażonymi w system Z-Wave jak np. okno FTP-V Electro Z-Wave czy roleta ARF Z-Wave. W szczególnych przypadkach markizą można sterować przyciskiem serwisowym umieszczonym na markizie. Do zasilania markizy jest wymagany zasilacz 12VDC.

 • MAKRIZY vmz wrocław
 • MAKRIZY vmz z wave wrocław
 • markizy vmz solar Wrocław
 

Markizy VMZ Solar – markiza zasilana z akumulatorów solarnych i sterowana za pomocą pilota. Może być sterowana w jednym z trzech trybów: automatycznym (samoczynne rozwijanie i zwijanie markizy w zależności od stopnia nasłonecznienia), półautomatycznym (samoczynne rozwijanie, zwijanie za pomocą pilota), obsługa za pomocą dołączonego w zestawie pilota. Markiza Solar jest zasilana z pakietu akumulatorów 12VDC zabudowanych w jej obudowie. Akumulatory są doładowywane przez panel solarny.

Markiza VMZ Electro 230* – markiza zasilana prądem z sieci elektrycznej i sterowana za pomocą przełącznika naściennego (przełącznik należy dokupić). Do zasilania markizy nie jest wymagany zasilacz - markiza może być podpięta pod zasilanie 230V.

 • markizy vmz electro 230 wrocław
 • markizy vmz electro solar wrocław
 • markizy vmz electro 12 wrocław
 

Markiza VMZ Electro 12* – zasilana prądem z sieci elektrycznej (poprzez zasilacz 12VDC) i sterowana za pomocą przełącznika naściennego (przełącznik należy dokupić). W szczególnych przypadkach markizą można sterować przyciskiem serwisowym umieszczonym na markizie. Do zasilania markizy jest wymagany zasilacz 12VDC.

Markiza VMZ Electro Solar* – zasilana poprzez panel słoneczny (w zestawie akumulator) i sterowana za pomocą przełącznika naściennego (przełącznik należy dokupić). W szczególnych przypadkach markizą można sterować przyciskiem serwisowym umieszczonym na markizie.

 

MARKIZY ELEKTRYCZNE FAKRO

Markiza elektryczna to odpowiednie połączenie skuteczności ochrony przed nagrzewaniem z najwyższym komfortem obsługi. Dzięki temu, że markiza absorbuje promieniowanie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz, a nie w pomieszczeniu, znacznie lepiej chroni w słoneczne dni przed uciążliwym upałem niż dodatki wewnętrzne. Umożliwia jednocześnie dopływ naturalnego światła i kontakt wzrokowy z otoczeniem. Dodatkowo umieszczenie markizy za oknem nie zmniejsza powierzchni przeszklenia okna.

Markizy FAKRO - program Pani Gadżet w TVN Style

Markiza zapewnia do 8 razy skuteczniejszą ochronę przed nagrzewaniem w porównaniu z zasłonami wewnętrznymi!

Sterowanie pilotem lub całkowicie samoczynna, automatyczna obsługa w zależności od poziomu natężenia światła sprawiają, że z wyjątkową łatwością możemy chronić poddasze przed nagrzaniem.

Markiza elektryczna zapewnia wyjątkowy komfort obsługi. Po zamontowaniu markizy wystarczy nacisnąć przycisk na pilocie lub na sterowniku, a w jednej chwili możemy zasłonić markizą okno dachowe. Możemy ją również zatrzymać w dowolnej pozycji.

markizy skuteczna ochrona wroclaw

 

MARKIZY DO OKIEN DACHOWYCH

Markiza FAKRO to optymalne rozwiązanie jako skuteczna ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem, umożliwiając jednocześnie na kontakt wzrokowy z otoczeniem. Pochłania promienie słoneczne już przed szybą i emituje ciepło na zewnątrz, przez co w słoneczne dni bardzo dobrze chroni wnętrze przed nagrzewaniem. Gwarantuje również naszym oczom wizualny komfort, chroniąc je przed szkodliwym oddziaływaniem refleksów, co jest szczególnie ważne podczas pracy z komputerem.

 • markizy amz wrocław
 • markizy amz z wave wrocław

Markiza wykonana jest z trwałej, odpornej na warunki atmosferyczne siatki. Jest ona zwinięta na wałku ze sprężyną i włożona w kasetę aluminiowy i jest montowany nad oknem. Taka konstrukcja umożliwia prostą obsługę markizy, a także pozwala na zastosowanie szerszego materiału. W komplecie z markizą znajduje się drążek o długości 80 cm. Dostępny jest również drążek ZSZ o długości 150 cm.

 • Markizy AMZ – do okien obrotowych FT_, PTP o podwyższonej osi obrotu FYP proSky i uchylno obrotowych FP_, PPP preSelect.
 • Markizy AMZ NewLine – posiada nową kasetę, znacząco poprawiającą estetykę i sztywność markiz.
 • Markizy AME – do okien panoramicznych FEP.
 • Markizy AMB – do okien kolankowych B_ _.
 • markizy amz solar wrocław
 • markizy amz newline wrocław

Markiza AMZ Solar – zasilana z akumulatorów solarnych i sterowana za pomocą pilota. Może być sterowana w jednym z trzech trybów: automatycznym (samoczynne rozwijanie i zwijanie markizy w zależności od stopnia nasłonecznienia), półautomatycznym (samoczynne rozwijanie, zwijanie za pomocą pilota), obsługa za pomocą dołączonego w zestawie pilota. Markiza Solar jest zasilana z pakietu akumulatorów 12VDC zabudowanych w jej obudowie. Akumulatory są doładowywane przez panel solarny.

Markiza AMZ Z-Wave – zasilana prądem z sieci elektrycznej (poprzez zasilacz 12VDC) i sterowana za pomocą pilota lub przełącznika naściennego w bezprzewodowym systemie Z-Wave. Współpracuje z produktami elektrycznymi FAKRO wyposażonymi w system Z-Wave jak np. okno FTP-V Electro Z-Wave czy roleta ARF Z-Wave. W szczególnych przypadkach markizą można sterować przyciskiem serwisowym umieszczonym na markizie. Do zasilania markizy jest wymagany zasilacz 12VDC.

 

Cień wspomaga odpoczynek...

MATERIAŁY I KOLORY

 • Profile markizy i markizolety dostępne są w trzech kolorach (białym, szarym i brązowym).
 • Na życzenie klienta w dowolnym kolorze z palety RAL.
 • Do wyboru jest kilkanaście rodzajów materiałów w trzech grupach:

 

 • markizy vmz wmb wrocław

  Markizy VMZ, VMB grupa I

  Dostępna w 5 kolorach (materiał z 10% prześwitem względnym)

 • markizy vmz wmb II wrocław

  Markizy VMZ, VMB GRUPA II

  Dostępna w 2 kolorach (materiał z 1% prześwitem względnym)

 • markizy vmz wmb III wrocław

  Markizy VMZ, VMB GRUPA III 

  Dostępna w 10 kolorach (materiał z 6% prześwitem względnym)

 

 

 • markizy materiały wrocław
 • markizy materiały II wrocław
 
 • markizy materiały III wrocław
 • markizy materiały IV wrocław
 

 

Kontakt

F.H.U Sunbreaker, ul. Górnicza, 54-136 Wrocław

Nr konta: 97 1140 2004 0000 3902 7631 1600

e-mail: fhusunbreaker@gmail.com

+48 515 482 265