renowacja okien wrocław

RENOWACJA OKIEN - WROCŁAW

Świadcząc kompleksową sprzedaż, podejmujemy się również działań z zakresu serwisu, który polega na renowacji okien oraz ich malowaniu. Nasi pracownicy to ludzie z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem przy pracy z systemami zasłonowymi, czy elementami stolarki otworowej. Jako firma z długoletnim stażem posiadamy doświadczenie w zakresie renowacji okien pcv, okien aluminiowych czy okien drewnianych. Jesteśmy w stanie podołać każdej realizacji, dlatego z łatwością przywrócimy okno do idealnego stanu. renowacja okien dachowych wrocław

Dlaczego i na czym polega renowacja okien?

Do renowacji okien stosujemy najnowsze technologie, które niewątpliwie pomagają nam osiągnąć jak najlepszy rezultat końcowy. Warto zapamiętać, iż proces renowacji nie jest prostym i szybkim zabiegiem, ale niewątpliwie tańszym niźli kupno nowego okna. Techniki, które są stosowane przez naszą firmę, pomagają nam osiągać bardzo dobre rezultaty, dzięki czemu produkt finalny jest niemalże nowy. 

Okna, jak każdy przedmiot, ulegają pewnym usterkom, które charakteryzują się odpadającą farbą, niedomykającym się skrzydłom, zaparowanym oknom i innymi maluczkimi awariami, które najczęściej pojawiają się po upływie lat. Tego typu problemy możemy usunąć drogą renowacji, dzięki czemu nie musimy się decydować na drogie koszty, związane z ponownym zakupem okien. Jako eksperci w branży, zdajemy sobie sprawę z niedoskonałości produktów, stąd oprócz sprzedaży produktów podejmujemy się działań z zakresu serwisu.

okna dachowe fakro wrocław - renowacja

Zakres prac związanych z renowacją okna

W skład renowacji wchodzi:

  • malowanie skrzydeł, ram
  • lakierowanie
  • uszczelnianie okien pcv, drewnianych i aluminiowych
  • naprawa uszczelek
  • naprawa, wymiana lub renowacja niektórych elementów (w zależności od stopnia zużycia).

Kontakt

F.H.U Sunbreaker, ul. Górnicza, 54-136 Wrocław

Nr konta: 97 1140 2004 0000 3902 7631 1600

e-mail: fhusunbreaker@gmail.com

+48 515 482 265