serwis rolet Wrocław

Naprawa rolet - Wrocław - serwis rolet zewnętrznych i wewnętrznych

Firma SUNBREAKER od początku swojej działalności prowadzi serwis rolet zewnętrznych i rolet wewnętrznych. Oprócz serwisu rolet, oferujemy naprawę innych systemów zasłonowych, aczkolwiek naszą główną dziedziną jest serwis rolet. Na rynku dolnośląskim, a w szczególności we Wrocławiu posiadamy możliwość naprawy rolet zewnętrznych i rolet wewnętrznych. Dokonujemy każdej naprawy, oczywiście w granicach ludzkiego rozsądku i możliwości przywrócenia sprawności zepsutej rolecie. Czasem naprawa rolety nie ma racji bytu ze względu na zaawansowanie usterki, wtedy niezbędna jest po prostu wymiana rolety na nową.

 

Naprawa rolet - najczęstsze usterki

naprawa rolet Wrocław

Naprawa rolet obejmuje najczęściej naprawy: 

  • zepsutych pasków, złączek, korb, kół, czy linek
  • zacinającej się rolety
  • systemu sterowania (popsucie się automatyki, lub zmiana systemu ręcznego na automatyczny)
  • naprawa / wymiana całej rolety
  • naprawa materiału rolety (wymiana)
  • w przypadku niespodziewanej awarii, nieznanego problemu

 

SERWIS ROLET ZEWNĘTRZNYCH

serwis rolet zewnętrznych wrocławNa przestrzeni lat, zdobyliśmy bogate doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie podołać każdej usterce. W przypadku rolet zewnętrznych powinniśmy pamiętać, że jest to produkt, który w dość łatwy sposób może ulec awarii. Najczęstszym problemem jest taśma, dzięki której roleta nie opada, a w przypadku automatycznego sterowania jesteśmy skazani na niemożność manipulacji roletą.

Innym problemem w rolecie zewnętrznej jest sam pancerz, który może ulec rozszczepieniu, dlatego warto odnotować, że w chwili pojawienie się takowego odstępu powinniśmy wezwać ekipę. W okresie zimowym powinniśmy uważać na nasze osłony, ponieważ są one narażone na przymarzanie, które z kolei prowadzi do powolnego niszczenia się struktury. Warto odnotować, że tego typu roleta wymaga większej uwagi, a w związku z tym troski o jej konserwacje. 

 

NAPRAWA ROLET WEWNĘTRZNYCH

serwis naprawa rolet Wrocław

Posiadamy wiele przeprowadzonych realizacji w zakresie serwisu rolet wewnętrznych. Naprawiamy, serwisujemy i montujemy rolety materiałowe, rolety dzień noc, czy innego typu rolety. Nasze doświadczenie w serwisie zdobyliśmy głównie u klientów prywatnych, dlatego oferujemy kompleksowe usługi.

W przypadku rolet wewnętrznych, elementem który ulega awarii są linki, złączki, czy sam zwój, który uniemożliwia rolecie poprawne działanie. Po dłuższym użytkowaniu każdej rolety, materiał z którego jest ona wykonana może ulec przebarwieniom, czy też wypłowieniom.  Pielęgnacja i dbałość o roletę wydłuży żywotność naszej osłony, nie tylko pod względem technicznym, ale i estetycznym.

 

Serwis rolet 24/7

Serwis rolet realizujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu!

Realizacje - naprawa rolet zewnętrznych

Kontakt

F.H.U Sunbreaker, ul. Górnicza, 54-136 Wrocław

Nr konta: 97 1140 2004 0000 3902 7631 1600

e-mail: fhusunbreaker@gmail.com

+48 515 482 265